20 та 21 серпня робоча група у складі заступника голови Великомихайлівської селищної ради Слюсенко С. С., начальника відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради Маковецької О. С., завідувача методичного кабінету відділу освіти, культури та туризму Кустола О. А., головного спеціаліста відділу освіти,культури та туризму Городецької І. М., начальника служби у справах дітей, сім’ї, молоді, спорту  та   соціального   захисту населення Великомихайлівської селищної ради Гребенюк О. М., біолога Великомихайлівського лабораторного відділу ВП Роздільнянський МВЛД ДУ «ОО ЛЦМОЗУ» Райковського А.І, головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Великомихайлівського РУ головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Талпа О.М., фельдшера санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Великомихайлівського РУ головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Костенко К.С., інспектора Великомихайлівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області Гнатковича А.В., інженера з техніки безпеки відділу освіти, культури та туризму Макаришина М.І., провела об’їзд закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради щодо готовності до нового 2019/2020 навчального року.

В поточному році 8 шкіл Великомихайлівської ОТГ відкриють свої двері для 160 першокласників.

Учасники об’їзду відмітили високий рівень підготовки шкіл до нового навчального року.