Рішення конкурсної комісії з проведення  конкурсного відбору на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка  Великомихайлівського району Одеської області (Протокол №1 від 06.08.2019р.)

На підставі вивчення поданих документів  для участі в конкурсі на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка, конкурсна комісія прийшла до висновку, що документи претендентів Кравченко Оксани Іванівни та Березовської Лілії Леонідівни надані не в повному обсязі,  що не відповідає вимогам  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням Великомихайлівської селищної ради від 04.10.2018 №1479-VII та прийняла рішення про недопущення їх до участі в конкурсі.