У зв’язку із закінченням строку дії контракту оголошується  конкурс  на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка Великомихайлівського району Одеської області

1. Найменування і місцезнаходженнязакладу освіти:

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка Великомихайлівського району Одеської області,  вул. Центральна, 7-А, с.Новопетрівка, Великомихайлівський район , Одеська область,67103

1. Найменування посади:

Умови оплати праці: Згідно штатного розпису

1. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

- посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра  та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

-  заява про участь уконкурсі з наданням згоди  на обробку персональних даних відповідно  до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія;

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра ;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план розвитку закладу загальної середньої освіти.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  професійні або моральні якості.

Зазначені документи подаються з 01 липня 2019 року по 30 липня 2019 року до Відділу освіти, культури, та туризму Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області,  смт. Велика Михайлівка, вул.Ватутіна,43.

1. Конкурсний відбір на заміщення посади директора школи відбудеться 22 серпня 2019 року у Відділі освіти, культури, та туризму Великомихайлівської селищної ради за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  вирішення ситуаційного завдання;

- презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

1. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору