Відділ освіти, культури та туризму  Великомихайлівської селищної ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників: практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог Комунальної установи "Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр" Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області.

Місцезнаходження ІРЦ: 67150, Одеська область, Великомихайлівський район, с. Новоселівка, вулиця Миру, будинок 35.

Умови оплати праці: згідно штатного розпису.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

-громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;

-стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

-      заяву про участь у конкурсі;

-     письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-        автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-копію документа, який посвідчує особу;

-     копії документів про  освіту;

-     копію трудової книжки;

-мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні або моральні якості. Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Зазначені документи  подаються  до 03 травня 2019 року у Відділ освіти, культури та туризму  Великомихайлівської селищної ради за адресою : смт. Велика Михайлівка,  вулиця Ватутіна, 43.

Упродовж п’яти робочих днів з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

– перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

– приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання;

-визначає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами кваліфікаційного іспиту у вигляді  письмового тестування та проведення співбесіди.

Письмове тестування  проводиться за напрямами:

– знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

– знання основ спеціальної педагогіки;

Перелік питань розробляється і затверджується наказом відділу освіти,культури та туризму Великомихайлівської селищної ради  та оприлюднюється на сайті.

Співбесіда проводиться з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов'язків.

Про час і місце проведення конкурсу буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та відповідає за прийом документів: Дяченко Наталія Степанівна, т.4-00-47.