ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу  на посаду директора закладу загальної середньої освіти с. Великокомарівка

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» села Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області;

вул. Шкільна,68-Б, с.Великокомарівка, Великомихайлівський район , Одеська область,67114

1. Найменування посади:

Директор

Умови оплати праці: посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями,надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

1. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

-  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди  на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що  посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

1. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

документи подаються у Відділ освіти, культури, та туризму Великомихайлівської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області,  смт. Велика Михайлівка, вул.Ватутіна,43,Великомихайлівського району, Одеської області

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  28 вересня по 27 жовтня 2018 року – подання претендентами документів;

з 29 жовтня по  02 листопада 2018 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа;

- 28 листопада 2018 року – конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі  письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в приміщенні Відділу освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради.

29 листопада 2018 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

1. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надаєдо даткову інформацію про проведення конкурсного відбору